Przyjaciele go nie zostawili!! Zebrano już prawie 150 000 zł na leczenie dla Piotra!!

Magdalena
08 listopada 2019
Wpis Przyjaciele go nie zostawili!! Zebrano już prawie 150 000 zł na leczenie dla Piotra!! - miniaturka zdjęcia


Złośliwy guz mózgu zaatakował znienacka! Przyjaciele postanowili pomóc. Na Pomagam.pl zebrano już prawie 150 000 zł!!


Piotr ma 32 lata, jest wspaniałym mężem i ojcem dwóch ślicznych córek. Zawsze uśmiechnięty, radosny, z ogromnym poczuciem humoru i nieprawdopodobnym optymizmem, a także niesamowicie wdzięczny za wszystko, co ma. 

Mimo to choroba zaatakowała go z ogromnym impetem. Rak mózgu w najgorszej odmianie niemal odebrał Piotrowi życie. Kiedy standardowe metody leczenia, chemioterapia i operacje nie przyniosły oczekiwanego efektu, przyjaciele mężczyzny postanowili znaleźć inne rozwiązanie - specjalistyczne leczenie w Centrum Biorezonansu w Monachium, które cieszy się wysoką skutecznością. Jest to jednak bardzo kosztowna terapia, na którą brakowało środków rodzinie Piotra.

Przyjaciele mężczyzny postanowili założyć zbiórkę na Pomagam.pl https://pomagam.pl/pomocdlapiotra, aby sfinansować całe przedsięwzięcie. Efekt był niesamowity - przez wsparcie 1 623 osób zebrano 149 478 złotych!! Dzięki tym środkom Piotr powoli wraca do zdrowia, a jego stan z dnia na dzień się poprawia! Gratulujemy sukcesu i życzymy dużo zdrowia i siły. 

Zbiórka na leczenie Piotra to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij