Mała Zuzia dzielnie walczy z chorobą! Na Pomagam.pl zebrano ponad 17000 zł na leczenie!

Magdalena
06 grudnia 2019
Wpis Mała Zuzia dzielnie walczy z chorobą! Na Pomagam.pl zebrano ponad 17000 zł na leczenie! - miniaturka zdjęcia

U 2-letniej Zuzi wykryto guza mózgu!! Na dalszą rehabilitację i leczenie zebrano ponad 17 000 zł w niecałe 10 dni!!


Zuzia od urodzenia rozwijała się prawidłowo. Nic nie wskazywało nieszczęścia, z którym przyszło się zmierzyć całej rodzinie. Z dnia na dzień dziewczynka zrobiła się senna, apatyczna, występowały sporadyczne wymioty, zaczęła unikać używania lewej strony swojego ciała, a przy większym wysiłku drżały jej rączki. 

Dzięki czujności lekarza prowadzącego natychmiast wykonano Zuzi tomograf komputerowy. Wynik badania dał jednoznaczny wyrok - guz mózgu.

Życie całej rodziny wywróciło się do góry nogami. Dziewczynka przeszła już dwie poważne operacje i przyjęła kilka dawek chemioterapii. Udało się usunąć guza, jednak Zuzia po operacji nie odzyskała pełnej sprawności.

Przed nią długa i kosztowna rehabilitacja, jednak ta 2-latka ma w sobie ogromną wolę walki. Aby umożliwić dziewczynce powrót do pełni sił, założono na Pomagam.pl zbiórkę https://pomagam.pl/pomocdlazuzki. W zaledwie 10 dni, dzięki wsparciu 639 osób zebrano ponad 17 000 zł!! A to jeszcze nie koniec!

Zbiórka na leczenie 2-letniej Zuzi to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia swoim bliskim.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!


Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij