Zebrali ponad 7 500 zł, aby ratować życie porzuconych królików !!!

Magdalena
04 kwietnia 2019
Wpis Zebrali ponad 7 500 zł, aby ratować życie porzuconych królików !!! - miniaturka zdjęcia

Wiesz, że nie tylko psy zostają porzucane przez swoich właścicieli? A co z innymi zwierzakami? Stowarzyszenie Pomocy Królikom od lat ratuje odrzucone i schorowane króliki, których z dnia na dzień stale przybywa. W związku z tym, działacze fundacji stanęli w obliczu poważnych problemów finansowych. Leczenia wymaga niemal każdy podopieczny, a pieniędzy ciągle brakuje. Jednak okazało się, że są ludzie, którym nie jest obojętny los tych bezbronnych maluchów. Założona na Pomagam.pl zbiórka wywołała ogromne poruszenie i zakończyła się wielkim sukcesem.  Zebrano 101% założonego celu, czyli ponad 7500 zł!!

Stowarzyszenie Pomocy Królikom ma pod swoją opieką 26 królików. Niemal każdy z nich wymagał mniej lub bardziej skomplikowanej opieki weterynaryjnej. Koszty leczenia oraz bieżącego utrzymania tych uszatych przyjaciół przerosły możliwości finansowe Stowarzyszenia. Dlatego wolontariusze postanowili poszukać wsparcia wykorzystując Pomagam.pl. Założona zbiórka https://pomagam.pl/leczenieuszatych wywołała ogromne poruszenie wśród miłośników królików. W ciągu krótkiego czasu wpłynęło ponad 7 500zł, na wsparcie Stowarzyszenia. 

Zbiórka na wsparcie Stowarzyszenia Pomocy Królikom to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia potrzebującym zwierzakom.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij