Asia zebrała na Pomagam.pl 5 000 zł, aby wesprzeć córkę zmarłej przyjaciółki!!!

Magdalena
30 maja 2019
Wpis Asia zebrała na Pomagam.pl 5 000 zł, aby wesprzeć córkę zmarłej przyjaciółki!!! - miniaturka zdjęcia

Malutka Maja w wieku 8 lat została sierotą. Przez poważne problemy zdrowotne zmarła niespodziewanie jej ukochana mama - Natalia. Dziewczynką zajęła się babcia, która ze wszystkich sił stara się zapewnić wnuczce jak najlepsze warunki życia. Niestety obie ciągle mieszkają w starym domu, gdzie Maja wiodła szczęśliwe życie ze swoją mamą. Pełne jest ono wspomnień, które powodują ogromny smutek w sercu dziecka.

Matka chrzestna Mai nie mogła patrzeć dłużej na tę sytuację i postanowiła zadziałać! Założyła na Pomagam.plzbiórkęhttps://pomagam.pl/majainatalia, aby sfinansować koszty przeprowadzki i pokryć częściowo wizyty u psychologa, tak niezbędne dla malutkiej chrześnicy. Dzięki 337 udostępnieniom w mediach społecznościowych zebrała 100% założonego celu, czyli 5 000zł!!!

Zbiórka na wsparcie małej Mai to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij