Mama jest dla niego całym światem! Na walkę z jej chorobą zebrał już 9 200 zł!!

Opublikowano 27 czerwca 2019 przez Magdalena

Dla Łukasza mama jest najważniejszą osobą w życiu. Informacja o jej chorobie była dla mężczyzny ogromnym ciosem. Po wynikach tomografii okazało się najgorsze — ZŁOŚLIWY NIEOPERACYJNY RAK TRZUSTKI. Z dnia na dzień życie Łukasza i jego mamy diametralnie się zmieniło. Teraz to stałe wizyty w szpitalu i wyniszczająca chemioterapia. Mimo że momentami jest bardzo ciężko, nie ma mowy o poddaniu się.

Niestety walka z nowotworem wyniszcza nie tylko organizm, ale także pochłania ogromne sumy pieniędzy. Dlatego Łukasz postanowił poprosić o pomoc na Pomagam.pl https://pomagam.pl/8d6j6qgj. Założona przez niego zbiórka została udostępniona ponad 1 400 razy w mediach społecznych, przez co udało się w ten sposób zebrać już 92% założonego celu, czyli 9200 zł!!

Zbiórka na leczenie mamy Łukasza to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij