Sąsiad pomógł pogorzelcom!! Na Pomagam.pl zebrał prawie 37 000 zł dla poszkodowanych!!

Magdalena
26 lipca 2019
Wpis Sąsiad pomógł pogorzelcom!! Na Pomagam.pl zebrał prawie 37 000 zł dla poszkodowanych!! - miniaturka zdjęcia

Pożar potrafi w jednej chwili zmienić wszystko. Przekonała się o tym 5-osobowa rodzina z ul. Mechanicznej w Szczecinie. W ciągu jednej chwili stracili dobytek życia i dach nad głową. Co więcej, jedna osoba walczy o życie w szpitalu. 

Jak poradzić sobie z taką tragedią?! 

Na szczęście okazało się, że mogą oni liczyć na wsparcie innych. Jeden z sąsiadów zdecydował się założyć na Pomagam.pl zbiórkę https://pomagam.pl/ymr6obvz, aby udzielić, choć częściowo pomocy dla poszkodowanych. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i ponad 1 300 udostępnieniom w mediach społecznościowych zebrano niemal 37 000 zł!! 

Zbiórka na pomoc pogorzelcom to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij