Zebrano ponad 70 000 zł na sprzęt i środki ochrony dla Szpitala w Cieszynie!!

Magdalena
15 kwietnia 2020
Wpis Zebrano ponad 70 000 zł na sprzęt i środki ochrony dla Szpitala w Cieszynie!! - miniaturka zdjęcia

Obecna sytuacja związana z koronawirusem dotyka każdego z nas. Niestety ci, którzy pomagają nam w zwalczaniu choroby, są równocześnie najbardziej narażeni na jej okropne skutki. W szpitalach często brakuje niezbędnych środków ochrony i specjalistycznego sprzętu dla lekarzy, którzy codziennie dzielnie walczą i ratują ludzkie życia.

Jednak w obliczu takiego niebezpieczeństwa potrafimy się jednoczyć i działać w jednym kierunku. Przykładem tego jest postawa mieszkańców Cieszyna. Na Pomagam.pl utworzona została zbiórka https://pomagam.pl/en9pch99, aby pomóc lokalnie przeciwdziałać skutkom pandemii.  

"Szpital Śląski w Cieszynie oraz Cieszyńskie Pogotowie Ratunkowe dołączyli do walki z pandemią o skali trudnej do wyobrażenia i robią wszystko, aby nasze społeczeństwo czuło się bezpiecznie. Niezbędna jest bieżąca dostępność środków ochronnych dla chorych i personelu, na dzień dzisiejszy jest to najważniejsza potrzeba."  - czytamy w opisie.

Dzięki wsparciu mieszkańców i przedsiębiorców z Cieszyna udało się zebrać na ten cel ponad 70 000 zł!! Gratulujemy sukcesu i życzymy dużo wytrwałości w dalszych działaniach.  

Zbiórka na sprzęt do szpitala to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze i pomóc lokalnej społeczności. 

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!


Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij