Prawie 28 000 zł zebrali przyjaciele Angeliki, by pomóc jej wrócić do zdrowia po wypadku!!

Magdalena
18 marca 2019
Wpis Prawie 28 000 zł zebrali przyjaciele Angeliki, by pomóc jej wrócić do zdrowia po wypadku!! - miniaturka zdjęcia

Dramatyczny wypadek wywrócił świat rodziny Angeliki do góry nogami. Ta uśmiechnięta 23-latka walczy o życie, nie wiedząc jeszcze, że jej ukochany tata, przez stres związany ze strasznym incydentem, zmarł. Przyjaciółka dziewczyny zebrała na Pomagam.pl prawie 28 000 zł, by pomóc rodzinie w tej trudnej sytuacji!!Angelika od zawsze była uśmiechniętą i pogodną dziewczyną. Jednak ten dzień odmienił jej życie na zawsze. Wracając z pracy, została potrącona przez samochód. W wyniku tego zdarzenia doznała poważnych urazów całego ciała i w ciężkim stanie walczy o życie. 

Aby dziewczyna mogła ponownie stanąć na nogi, konieczna jest długoterminowa rehabilitacja i leczenie. Niestety rodzina Angeliki nie jest w stanie pokryć kosztów terapii. Na domiar złego, ukochany tata Angeliki, przez całe to tragiczne zdarzenie, niespodziewanie zmarł, zostawiając rodzinę bez środków do życia. 

Najlepsza przyjaciółka Angeliki nie mogła patrzeć bezsilnie na tę sytuację i postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Założyła na Pomagam.pl zbiórkę, która przyniosła wspaniałe efekty. Zebrała prawie 28 000 zł, na pokrycie kosztów leczenia i rehabilitacji dziewczyny!! Ten wynik to rezultat wpłat 493 Darczyńców i ponad 2000 udostępnień. Dzięki tym środkom Angelika będzie mogła wrócić do pełni sił. 

Zbiórka na rehabilitację Angeliki to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia swoim przyjaciołom w trudnej chwili. 

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij