Na ratunek po pożarze, czyli jak pomoc obcej osoby przyniosła prawie 100 000 zł !!!

Opublikowano 05 marca 2019 przez Marta

Kwiecień 2018 - stracili mamę. Luty 2019 - stracili dom i resztki nadziei na to, że może jeszcze kiedyś los się do nich uśmiechnie. Dwóch braci z Dąbrowy Górniczej (21 i 18 lat) nie spodziewało się, że kolejna ogromna tragedia spadnie na nich tak szybko po śmierci ich ukochanej mamy. Z pomocą przyszła zupełnie obca im osoba ... i odmieniła ich życie.Pani Monika założyła zbiórkę na Pomagam.pl: https://pomagam.pl/jvwo1qpy i nie spodziewała się, że w tak krótkim czasie uda jej się zebrać tak ogromną kwotę. W niecały miesiąc zebrała prawie 100 000 zł !!! Zbiórkę wsparło ponad 1 500 Darczyńców, a link do zbiórki został udostępniony prawie 3 000 razy !!! 

Zbiórką zainteresowały się media. "Była sobota po południu. Wróciła do siebie, usiadła przed komputerem i założyła zbiórkę dla braci na Pomagam.pl. - Ktoś musiał wystartować, żeby coś dalej się działo - wyjaśnia. - Nawet ich nie pytała o zgodę - przyznaje. Nigdy wcześniej ich nie widziała." - czytamy w https://www.tvn24.pl/katowice,51/dabrowa-gornicza-pomoc-dla-braci-ktorzy-stracili-mame-i-dom,909788.html

Zbiórka na Pomagam.pl wciąż trwa - do zebrania jest jeszcze 50 000 zł. Wierzymy, że uda się zebrać zaplanowaną kwotę, a chłopcy odzyskają nadzieję na lepsze jutro ! Zbiórka na pomoc braciom to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że również możesz zbierać pieniądze, które pozwolą odmienić los osób, które potrzebują pomocy.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info 

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.


ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij