Ponad 25 000 zł na Pomagam.pl, by przeciwdziałać uzależnieniom wśród dzieci i młodzieży

Magdalena
07 lutego 2019
Wpis Ponad 25 000 zł na Pomagam.pl,  by przeciwdziałać uzależnieniom wśród dzieci i młodzieży - miniaturka zdjęcia

Stowarzyszenia Katolickiego Ruchu Antynarkotycznego KARAN potrzebowało wsparcia finansowego. Zorganizowana na Pomagam.pl zbiórka zebrała, w rekordowym tempie, ponad 25 000 zł!!! Czy istnieją rzeczy niemożliwe?

Działania prewencyjne, uświadamianie dzieci i młodzieży o istniejącym zagrożeniu narkotykowym, a także wsparcie dla tych, którzy nie potrafią poradzić sobie z nałogiem. To tylko fragment prac, którymi zajmuje się Stowarzyszenie. Jedną z głównych form pomocy jest zakładanie placówek o różnym profilu działania (centra interwencji kryzysowej,świetlice socjoterapeutyczne, punkty konsultacyjne, poradnie leczenia uzależnień itp). Jednak ich utrzymanie jest bardzo kosztowne. 

Łukasz Jakóbiak zainteresował się działalnością Stowarzyszenia i założył na Pomagam.pl zbiórkę https://pomagam.pl/karan, z której środki miały zostać przekazane na remonty i doraźne wsparcie placówek. Jaki był efekt? Ponad 25 000 zł zebrane w rekordowym tempie!!! Ta kwota to 125% założonego celu, oraz rezultat wsparcia 736 darczyńców!!! Imponujący wynik, prawda?

Zbiórka na działalność Stowarzyszenia KARAN to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz założyć zbiórkę, która realizuje projekty społeczne w Twojej okolicy.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij