Dzieci zebrały ponad 16 000 zł, aby pomóc mamie w walce z nowotworem!!

Magdalena
11 marca 2019
Wpis Dzieci zebrały ponad 16 000 zł, aby pomóc mamie w walce z nowotworem!! - miniaturka zdjęcia

Mama jest dla nich całym światem. Dlatego informacja o złośliwym nowotworze całkowicie zmieniła ich życie. Jednak nie poddali się i postanowili walczyć. Założona na Pomagam.pl zbiórka zebrała ponad 16 000zł ( 106% wyznaczonego celu), które pozwolą pokryć koszty leków i bieżących potrzeb!Monika i Krzysztof kochają swoją mamę nad życie. Nic zatem dziwnego, że informacja o jej chorobie bardzo nimi wstrząsnęła. Mimo regularnych badań u Basi zdiagnozowano nowotwór  złośliwy. Choroba zmusiła ją do porzucenia pracy i tym samym pozbawiła środków do życia. Jednak dzieci nie pozwoliły by zmagała się ze wszystkim sama. Dlatego zorganizowały na Pomagam.pl zbiórkę (https://pomagam.pl/walkabasina zakup specjalistycznych leków i witamin. Przez ogromne zaangażowanie i liczne udostępnienia udało się zebrać ponad 16 000 zł, czyli 106% założonego celu!!! Gratulujemy!!

Zbiórka na leki dla Basi to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zebrać środki, które pomogą Twoim najbliższym w ciężkich chwilach!!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij