Warszawski Dom Niepełnosprawnych częściowo spłonął! Zebrano 58 000 zł na jego odbudowę!

Magdalena
13 września 2019
Wpis Warszawski Dom Niepełnosprawnych częściowo spłonął! Zebrano 58 000 zł na jego odbudowę! - miniaturka zdjęcia


Ponad 58 000 zł zebrano na odbudowę Domu Zamieszkania i Rehabilitacji dla osób Niepełnosprawnych w Warszawie!!Pożar przyszedł z zaskoczenia i zostawił po sobie ciężki ślad. 

W grudniu 2018 niespodziewanie w Warszawskim Domu Pomocy Osobom Niepełnosprawnym przy ulicy Odrębnej 10 wybuchnął pożar. Mimo interwencji strażaków nie udało się odratować poddasza i tym samym wielu podopiecznych straciło dach nad głową.

Współzałożycielka Zarządu Fundacji Pomocna Dłoń - Krystyna Krzekotowska postanowiła zrobić co w jej mocy, by przywrócić stracone miejsce do ponownego użytku, by nadal pomagało osobom niepełnosprawnym.

W tym celu założyła na Pomagam.pl zbiórkę https://pomagam.pl/2kfh5nqy, którą następnie z zaangażowaniem promowała i udostępniała. Dzięki jej pracy na ten moment uzbierano już ponad 58 000 zł, a wpłat wciąż przybywa!

Zbiórka na odbudowę domu po pożarze to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!


Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij