Zebrali 60 000 zł na leczenie małej Natalki dzięki Pomagam.pl !!!

Marta
26 stycznia 2019
Wpis Zebrali 60 000 zł na leczenie małej Natalki dzięki Pomagam.pl !!! - miniaturka zdjęcia

2-letnia Natalka urodziła się z rozszczepem kręgosłupa, wodogłowiem, kifozą i wieloma innymi chorobami. Aby zadbać o przyszłość Natalki rodzice postanowili podjąć leczenie nową metodą, czyli komórkami macierzystymi. Zakłada ona odbudowę uszkodzonych komórek w organizmie Natalki i może dać szansę by usiadła ona na wózek o własnych siłach.

Jednak zabieg ten nie jest refundowany przez NFZ, a jego koszt jest niesamowicie wysoki. Dlatego rodzice malutkiej Natalki postanowili poprosić o pomoc. Założyli zbiórkę na Pomagam.pl: https://pomagam.pl/PomozmyNatalii  i zebrali w ten sposób prawie 60 000 złotych, dzięki dobrej woli prawie 600 darczyńców! Zbiórka wciąż trwa i nadal można dokonywać wpłat!Zbiórka na leczenie dla małej Natalki to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz założyć zbiórkę i zebrać środki potrzebne na leczenie czy pomoc dla najbliższych. 

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info  

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl? 

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij