Uzbierali na spalony dom ponad 80 000 zł w niecałe 6 dni !!!

Opublikowano 08 stycznia 2019 przez Marta

Co byśmy zrobili, gdyby pożar w jednej sekundzie zabrał nam cały dobytek? Jesteśmy w stanie sobie wyobrazić stratę dachu nad głową? Taki los spotkał jedną z rodzin w Dzięgielowie rankiem 1. stycznia 2019 roku.

Krewny poszkodowanej rodziny założył na Pomagam.pl zbiórkę https://pomagam.pl/XY123 i uzbierał ponad 80 000 złotych w niecałe 6 dni !!! Odzew jest ogromny, pojawiło się ponad 1381 darczyńców, a 4500 osób udostępniło post w swoich mediach społecznościowych. 

Zbiórka trwa nadal. Trzymamy mocno kciuki i nie możemy się doczekać efektów końcowych. Każdy z Was może dołożyć cegiełkę do odbudowy domu dla tej rodziny, która straciła wszystko w wyniku pożaru. 

Zbiórka wsparcie rodziny z Dzięgielowa to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz pomóc swoim najbliższym, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji. 

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ! 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij