Na Pomagam.pl, udało się zebrać ponad 6 000 zł na lepsze warunki w przedszkolu !!!

Marta
09 stycznia 2019
Wpis Na Pomagam.pl, udało się zebrać ponad 6 000 zł na lepsze warunki w przedszkolu !!! - miniaturka zdjęcia

Finansowane ze środków publicznych, warunki panujące w Państwowych Przedszkolach są niejednokrotnie znacznie gorsze niż jesteśmy w stanie sobie wyobrazić. Ale dlaczego maluchy powinny na tym cierpieć ??? 

Radny Dzielnicy we Wrocławiu na Pomagam.pl https://pomagam.pl/przedszkolenr100 ogłosił zbiórkę środków niezbędnych na przeprowadzenie podstawowego remontu przedszkola. Jego dyrekcja robi co w swojej mocy, aby zapewnić swoim wychowankom wysoki poziom edukacji, wykwalifikowanych wychowawców oraz jak najlepsze warunki.

Akcja okazała się ogromnym sukcesem !!! Dzięki wsparciu Darczyńców udało się zebrać ponad 6 000 złotych !!! Dzięki inicjatywie lokalnej społeczności, Dzieci z Publicznego Przedszkola będą miały ciepłą, domową atmosferę i lepsze warunki sanitarne - a wpłaty docierają z przeróżnych zakątków Europy, i świata !!!

Zbiórka na remont Publicznego Przedszkola we Wrocławiu to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że każdy z nas może wziąć sprawy w swoje ręce i udzielić wsparcia w swojej lokalnej społeczności !!!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

 

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij