Udało się !!! Zebrano ponad 26 000 zł w rekordowym czasie na pomoc Kamilowi z SLA !!!

Opublikowano 21 marca 2019 przez Marta

Młody i zdrowy. Kamil Pleban. Świeży absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego. Choroba zaatakowała nieoczekiwanie. Jednak przyjaciel Łukasz nie pozwolił rodzinie poddać się w tej sytuacji i założył zbiórkę na Pomagam.pl, gdzie zebrano w rekordowym czasie ponad 26 000 zł !!! Zbiórkę wsparło prawie 500 osób, a link został udostępniony ponad 2 100 razy !!! A to wszystko w niecałe 3 miesiące !!!

SLA - Stwardnienie Zanikowe Boczne. Brzmi jak wyrok. Przekreślone zostały dotychczasowe plany życiowe Kamila. Jeszcze rok temu na wózku, ale z nadzieją na eksperymentalną terapię komórkami macierzystymi, podróżował do Florencji i Bolonii, następnie do Berlina. Nie poddawał się. Jednak ostatni pobyt w szpitalu zmienił wszystko. Brak kontaktu z otoczeniem sprawił, że zamknął się w sobie. 

Przyjaciel Łukasz wiedział, że potrzebne są pieniądze są na sprzęt medyczny oraz rehabilitację i założył zbiórkę https://pomagam.pl/djtmsb6p, z której został pokryty zakup systemu C-EYE®, który pozwolił na komunikację Kamila ze światem - chory może odpowiadać na zadawane pytania, wyrażać swoje potrzeby oraz prośby, a także rozwiązywać różne zadania i ćwiczenia stymulujące pamięć, percepcję, utrzymywanie uwagi i inne aktywności umysłowe.

Zbiórka na leczenie Kamila to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że przyjaciele osób potrzebujących również mogą poprosić o pomoc w walce z chorobą.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym: szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij