W pożarze stracili cały dobytek, ale dzięki zbiórce na Pomagam.pl odzyskują nadzieję!

Magdalena
29 stycznia 2019
Wpis W pożarze stracili cały dobytek, ale dzięki zbiórce na Pomagam.pl odzyskują nadzieję! - miniaturka zdjęcia

Co musi czuć rodzina, która w jednej sekundzie traci wszystko? Taki los może spotkać każdego z nas. Podczas Sylwestrowej nocy, gdy większość osób hucznie świętowała Nowy Rok, rodzina Państwa Ostrowskich z Kawęczyna, straciła swój dobytek. Pożar w ciągu kilku minut zajął cały dom i pozbawił ich dachu nad głową.

Znajoma rodziny założyła zbiórkę https://pomagam.pl/8Kaweczyn, w którą zaangażowała się ogromna ilość osób. Do tej pory wpłynęło ponad 25 000 zł na remont domu i zakup najpotrzebniejszych sprzętów. Lokalne społeczności mocno zaangażowały się w sprawę. Ten wynik, to efekt ponad 2 800 udostępnień i wpłat od 420 Darczyńców!!!! A to jeszcze nie koniec. 

Przyczyny tragedii dopatruje się w zwarciu instalacji elektrycznej. Jednak dzięki Pomagam.pl jest szansa na powrót do normalności.

Co więcej, dzięki rozpowszechnianiu informacji o zbiórce, zorganizowano także pomoc materialną dla poszkodowanych. Bo sposobów jest wiele. Najważniejsze, że wszyscy działają w jednym celu - by rodzina mogła stanąć na nogi. Dlatego tak ważne jest udostępnianie zbiórek! Docierając do szerszego grona odbiorców możemy osiągnąć niewyobrażalne efekty i pomoc, o jakie nawet nie marzyliśmy. 

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij