Zebrali już ponad 46 000 zł!! Trwa internetowa zbiórka na posiłki dla potrzebujących!!

Marcjanna
01 kwietnia 2020
Wpis Zebrali już ponad 46 000 zł!! Trwa internetowa zbiórka na posiłki dla potrzebujących!! - miniaturka zdjęcia

Zebrali już ponad 46 000 zł!! Trwa internetowa zbiórka na posiłki dla potrzebujących!!


Fundacja pomocy rodzinie „Człowiek w potrzebie” działa już od 14 lat. W obecnej trudnej sytuacji jej przedstawiciele postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i założyliinternetową zbiórkę, na której zebrali już ponad 46 000 zł na posiłki dla potrzebujących!

Celem organizatorów zbiórki jest dostarczanie gorących dwudaniowych posiłków prosto do mieszkań najuboższych Warszawiaków 7 dni w tygodniu. Wsparcie w tym trudnym okresie jest szczególnie ważne i przedstawiciele Fundacji bardzo dobrze o tym wiedzą! Oprócz pomocy osobom starszym i rodzinom w potrzebie, chcą pomóc niewidomym kelnerom, którzy są obecnie pozbawieni pracy.

Najpierw byliśmy załamani. Później przypomniało nam się hasło, które przyświeca nam od kilkunastu lat działania fundacji „nigdy nie jesteśmy tak biedni, aby nie stać nas było na udzielenie pomocy”.  
- piszą organizatorzy zbiórki na Pomagam.pl

Mają kuchnię, kucharzy i motywację. Zainwestowali w zakup zgrzewarki do pakowania tacek z daniami i pierwszą partię pojemników oraz zrobili pierwsze zamówienie produktów spożywczych. Teraz potrzebują wsparcia. Na zbiórce na Pomagam.pl [https://pomagam.pl/posilkikryzysowe] w ciągu 12 dni zebrali ponad 46 000 złotych!! Zbiórka nadal trwa! Ty też możesz pomóc najuboższym!

Link do zbiórki: https://pomagam.pl/posilkikryzysowe

Zbiórka na posiłki dla potrzebujących to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby pomóc innym w tym trudnym okresie.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem: [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij