Zawalczyła o lepsze jutro i w kilka dni zebrała ponad 17 000 zł!!

Magdalena
30 stycznia 2019
Wpis Zawalczyła o lepsze jutro i w kilka dni zebrała ponad 17 000 zł!! - miniaturka zdjęcia

Czy można zebrać ponad 17 000 zł w zaledwie kilka dni? Tak, na Pomagam.pl to możliwe!!!! W grupie jest siła, o czym przekonaliśmy się już niejednokrotnie. Historia Adrianny to nie wyjątek.

Adrianna prowadziła spokojne, stabilne życie w malowniczym Poznaniu. Ale jeden moment wywrócił jej świat do góry nogami. Wracając z pracy została potrącona przez samochód. W konsekwencji jej ciało zostało znacząco uszkodzone. Sześć poważnych, otwartych złamań oraz liczne stłuczenia, czy urazy wewnętrzne i zewnętrzne. W takiej sytuacji niejedna osoba poddałaby się i straciła chęci do życia.

Na szczęście nie ona. Adrianna postanowiła zawalczyć o swoją przyszłość. Z racji tego, że rehabilitacja i leczenie są niesamowicie kosztowne, zdecydowała poprosić o pomoc. Założyła na Pomagam.pl zbiórkę (https://pomagam.pl/h3davl52), z której wpływy pozwoliłyby pokryć drogie leczenie i rehabilitacje. Efekt przerósł jej oczekiwania. W zaledwie kilka dni wpłynęło ponad 17 000 zł, co stanowi 117% jej założonego wcześniej celu. Ten wynik to efekt 876 udostępnień oraz wpłat ponad 231 Darczyńców

Zbiórka Adrianny na leczenie i rehabilitację po wypadku to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że nawet w ciężkiej sytuacji nie jesteś przegrany i w każdej chwili możesz zawalczyć o lepsze jutro. 

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij