Ponad 140 000 zł na ratunek po pożarze sławnej Tatarskiej Jurty w Kruszynianach !!!

Marta
14 marca 2019
Wpis Ponad 140 000 zł na ratunek po pożarze sławnej Tatarskiej Jurty w Kruszynianach !!! - miniaturka zdjęcia

Nikt nie spodziewał się tak wielkiej tragedii w Kruszynianach - gdy w nocy z 30 kwietnia na 1 maja 2018 roku wybuchnął pożar w jednej z najbardziej rozpoznawalnych gospodarstw agroturystycznych Tatarska Jurta, ogień pochłonął wszystko. Straty wyceniona na około 1 500 000 złotych. 

Pani Dżenneta, współwłaścicielka Tatarskiej Jurty w Kruszynianach była przytłoczona wielkością tragedii. Tak naprawdę, prawie dwie dekady ich ciężkiej pracy i oszczędności w kilka godzin przestało istnieć w pożarze. Jak wspomina Pani Dżenneta: "Dzieci powiedziały: Mamusiu, jak to co robić? Karmimy ludzi. Nie możemy ich zawieść" ... nikt przecież nie przyrządza takiego pierekaczewnika jak Pani Dżenneta.

Na Pomagam.pl powstała zbiórka https://pomagam.pl/lkpmj3hl, gdzie udało się już zebrać ponad 140 000 zł !!! O wielkiej tragedii w Kruszynianach oraz o niesamowitym zasięgu zbiórki mówiła cała Polska. Ogromne serca Darczyńców sprawiły, że na zbiórkę wpłacono ponad 2 100 i udostępniono w mediach społecznościowych prawie 9 000 razy !!! 

Zbiórka na ratunek Tatarskiej Jurty to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia swojej lokalnej społeczności.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij