Cel osiągnięty w 16 godzin!! Ojciec zebrał ponad 8000 zł na protezę nogi dla syna!

Magdalena
03 lutego 2020
Wpis Cel osiągnięty w 16 godzin!! Ojciec zebrał ponad 8000 zł na protezę nogi dla syna! - miniaturka zdjęcia


Cel osiągnięty w niespełna 16 godzin!! Ojciec zebrał na Pomagam.pl ponad 8000 zł w niespełna 16 godzin na protezę nogi dla ukochanego syna!! Wszystko po to, aby Mikołaj nadal mógł realizować swoje pasje!!


Mikołaj w wieku trzech lat miał amputowaną prawą nogę, gdyż urodził się bez kości piszczelowej. Na szczęście rodzice zadbali o to, by mógł normalnie funkcjonować. 

Przeszedł szereg operacji, w tym odjęcia kończyny przez wyłuszczenie w stawie kolanowym i został wyposażony w specjalistyczną protezę. Dzięki temu może normalnie chodzić i z zamiłowaniem angażować się w treningi, realizując swoje hobby.

 Jego wielką pasją jest fireshow i szermierka rycerska. Obie sztuki są trudne i wymagają wielkiego poświęcenia, ale dzięki determinacji i zaangażowaniu, Mikołaj osiąga doskonałe rezultaty. 

Niestety każda, nawet najlepsza proteza, co kilka lat musi być wymieniana. I przed tym wyzwaniem znalazł się właśnie Mikołaj i jego rodzice. Mimo że stracili już możliwości finansowania i wiele instytucji odmówiło im wsparcia to ojciec chłopaka znalazł inne rozwiązanie - założył zbiórkę na Pomagam.pl [https://pomagam.pl/proteza_rycerza]! Dzięki ogromnemu zaangażowaniu bliskich i licznym udostępnienia założony cel został osiągnięty błyskawicznie. Zebrano 8 tysięcy w niecałe 16 godzin!! Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych treningach! 


Zbiórka na protezę dla Mikołaja to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!


Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym. 

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij