Przyjaciółka zebrała 53 000 zł na endoprotezę dla wspinacza górskiego!!!

Magdalena
24 kwietnia 2019
Wpis Przyjaciółka zebrała 53 000 zł na endoprotezę dla wspinacza górskiego!!! - miniaturka zdjęcia

Krzysiek Treter, wspinacz górski i instruktor PZA niejednokrotnie umknął śmierci. Wygrywał w starciach z naturą, porwany przez lawinę, czy zmiażdżony przez głaz. Niestety tym razem nie poszło tak łatwo. Rak kości nie daje za wygraną. Jedyny ratunek to amputacja, która dla tego mężczyzny oznacza koniec z realizacją największej pasji... Dlatego jego przyjaciółka Karolina postanowiła zebrać na Pomagam.pl środki na endoprotezę dla Krzyśka. Przez ogromne zaangażowanie na konto zbiórki wpłynęło już ponad 53 000 zł!!!

Rak kości zaatakował nagle. Jedynym ratunkiem dla Krzyśka jest amputacja nogi. Mimo że uratuje mu ona życie, zabierze równocześnie jego sens... To dlatego Karolina postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Istnieje specjalistyczna endoproteza, która pozwoli mężczyźnie wrócić do wspinaczki. Jej koszt to 100 000 zł. Aby uzbierać potrzebne środki, kobieta założyła zbiórkę na Pomagam.pl https://pomagam.pl/treter. Ponad 2 620 udostępnień w mediach społecznościowych przyniosło wspaniały rezultat. Zebrano już 53 000 zł!!!

Zbiórka na endoprotezę dla Krzyśka nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia Twoim bliskim.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!! 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij