Michał zebrał już prawie 8 000 zł na udział w eliminacjach do słynnego rajdu Dakar Rally!!

Magdalena
26 czerwca 2019
Wpis Michał zebrał już prawie 8 000 zł na udział w eliminacjach do słynnego rajdu Dakar Rally!! - miniaturka zdjęcia

Motocykle są pasją Michała od wielu lat. To sposób na realizację siebie, pokonywanie barier oraz ogromny zastrzyk adrenaliny, która napędza go do dalszego działania. 

Michał ma na swoim koncie udział w wielu rajdach, które ukończył z sukcesem. W ten sport angażuje się w 100%, co przynosi fantastyczne rezultaty. Teraz Jego marzeniem jest zrobić kolejny krok do przodu. Mężczyzna walczy, aby wystartować w najbardziej prestiżowym i najbardziej trudnym rajdzie świata, jakim jest Dakar. 

Aby to zrobić, musi jednak wcześniej przejść eliminacje, czyli ukończyć Rajd Merzouga Rally. Udział w tych rozgrywkach to spory wydatek i niestety Michał nie jest w stanie samodzielnie sfinansować całości. Dlatego założył na Pomagam.pl zbiórkę https://pomagam.pl/dakarrally, którą aktywnie promuje w mediach społecznościowych. Dzięki Jego zaangażowaniu do tej pory zebrał już prawie 8 000 zł, co stanowi ponad połowę założonego celu!

Zbiórka na udział w eliminacjach do Rajdu Dakar to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby zrealizować swoje marzenia.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij