Beata zebrała prawie 6000 zł, aby wyremontować stare mieszkanie ukochanej siostry!!

Opublikowano 14 maja 2019 przez Magdalena

Alicja nie miała łatwego życia. Z powodu choroby mamy wychowywała się w Domu Dziecka. W końcu dostała od miasta stare mieszkanie, który odświeżyła i urządziła własnymi siłami. Niestety po krótkim czasie na ścianach pojawiła się pleśń i wilgoć, a młodej kobiety nie stać na kolejne prace remontowe. Siostra Alicji - Beata postanowiła pomóc jej w tej ciężkiej sytuacji. Zbiórka założona na Pomagam.pl przyniosła błyskawicznie prawie 200 % założonego celu, czyli niecałe 6 000 zł!!!

Życie Alicji od początku nie było usłane różami. Mama dziewczyny zachorowała na schizofrenie, przez co Ala wychowywała się w Domu Dziecka. Gdy w końcu dostała od miasta wymarzone mieszkania była bardzo szczęśliwa. Niestety kilka miesięcy po tym, jak wykonała remont, na ścianach pojawiła się pleśń i wilgoć. Z racji niewielkich zarobków, młoda kobieta nie może sobie pozwolić na sfinansowanie dalszych prac. Jednak ukochana siostra nie zostawiła jej samej w tych ciężkich chwilach. Zamiast tego, założyła na Pomagam.pl zbiórkę https://pomagam.pl/ij2wfl3o na rzecz Alicji i w szybkim tempie osiągnęła 200 % założonego celu, czyli niecałe 6 000 zł!!!

Zbiórka na remont dla Alicji to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij