Miłośnicy zabytkowych pojazdów zebrali prawie 5000zł na renowację historycznego autobusu!!

Magdalena
06 czerwca 2019
Wpis Miłośnicy zabytkowych pojazdów zebrali prawie 5000zł na renowację historycznego autobusu!! - miniaturka zdjęcia

Szczecińskie Towarzystwo Miłośników Komunikacji Miejskiej istnieje od grudnia 1999, zrzeszając około 20 członków. Stawia sobie ono za cel popularyzację wiedzy na temat historii komunikacji miejskiej w Szczecinie. Realizuje go m.in. poprzez ratowanie historycznych pojazdów tramwajowych i autobusowych. 

Ogromna pasja działaczy Towarzystwa doprowadziła do powstania Muzeum Techniki i Komunikacji w Szczecinie. Wyremontowali oni już wiele wagonów tramwajowych i autobusów, jak również zorganizowali liczne imprezy komunikacyjne. 

Teraz pojawił się u nich nowy cel. Działacze weszli w posiadanie zabytkowego autobusu marki Autosan H9-35 z 1991 roku pochodzącego z PKS-u w Łukowie. Własną pracą odświeżyli wnętrze oraz pomalowali karoserię zewnętrzną, jednak zabrakło im środków na remont dachu. Dzięki zbiórce przeprowadzonej na Pomagam.pl https://pomagam.pl/stmkm zebrali brakujące środki, czyli prawie 5 000 zł!!! 

Zbiórka na remont zabytkowego autobusu to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby zrealizować swoje projekty.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij