Tragedia w Reszel! Pogorzelcy zebrali na Pomagam.pl ponad 133 400 zł !!!!

Magdalena
12 kwietnia 2019
Wpis Tragedia w Reszel! Pogorzelcy zebrali na Pomagam.pl ponad 133 400 zł !!!! - miniaturka zdjęcia

Pożar kamienicy w miasteczku Reszel spowodował ogromne zniszczenie. Kilkanaście rodzin pozostało bez dachu nad głową!! To mogło spotkać każdego z nas. Jednak tamtejsza społeczność nie pozostała obojętna. Dzięki zbiórkom na Pomagam.pl zebrano ponad 133 400 zł, na pomoc pogorzelcom!!

Rodziny Państwa Andruchewicz i Kaczmarczyk to tylko nieliczni poszkodowani z tragedii jaka spotkała mieszkańców miejscowości Reszel. Pożar wybuchnął niespodziewanie i rozprzestrzeniał się w szybkim tempie. Poddasze jednej z kamienic spłonęło doszczętnie, a akcja ratunkowa trwała ponad 5 godzin.  Mieszkające tam rodziny zostały bez dachu nad głową.

Jednak mieszkańcy nie poddali się! Kilka z nich postanowiło poprosić o pomoc na Pomagam.pl, m.in. https://pomagam.pl/35bb9bjd, https://pomagam.pl/plotasty, https://pomagam.pl/reszel. Założone zbiórki wywołały ogromne poruszenie społeczeństwa. Historie poszkodowanych rodzin udostępniano kilkanaście tysięcy razy w mediach społecznościowych, co przyniosło niesamowite rezultaty!!

Zebrano łącznie ponad 133 400 zł, na pomoc pogorzelcom!!! 

Zbiórka na wsparcie poszkodowanych z miejscowości Reszel to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij