Przyjaciele zebrali ponad 146 710 zł, aby pomóc rodzinie zmarłego tragicznie lekarza!

Magdalena
15 kwietnia 2019
Wpis Przyjaciele zebrali ponad 146 710 zł, aby pomóc rodzinie zmarłego tragicznie lekarza! - miniaturka zdjęcia

W wyniku tragicznego wypadku karetki, na przejeździe kolejowym w Puszczykowie, zginął lekarz z poznańskiego szpitala. Zostawił pogrążoną w smutku rodzinę. Przyjaciele z pracy mężczyzny postanowili pomóc żonie zmarłego i założyli na Pomagam.pl zbiórkę. W ciągu kilku dni wspólnymi siłami osiągnęli niewyobrażalny sukces, ponad 146 710 zł !!!!!

Ta śmierć była szokiem dla wszystkich. Nikt nie mógł przypuszczać, że ten dzień tak się skończy. Karetka jechała uratować inne życie. Okazało się, że dla lekarza, który był wtedy na dyżurze, jest to ostatni kurs. Jednak przyjaciele mężczyzny okazali wielkie serca w tej tragicznej sytuacji. 

"Jesteśmy świadomi, że w tak dramatycznej sytuacji pieniądze nie przyniosą ulgi w cierpieniu, jednak w bezsilności wobec ogromu tragedii, pragniemy choćby w taki sposób przekazać wsparcie."- czytamy w opisie zbiórki.

Założona na Pomagam.pl zbiórka wywołała ogromne poruszenie medialne. (https://pomagam.pl/rezydent) Przez niesamowite zaangażowanie społeczeństwa i ponad 4 000 udostępnień zebrano 146 710 zł w ciągu zaledwie 2 dni!!!!!

Zbiórka na wsparcie rodziny zmarłego tragicznie lekarza nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij