Aby spełnić marzenie ciężko chorych dzieci, zebrali na Pomagam.pl ponad 5 000 zł!!!

Magdalena
21 marca 2019
Wpis Aby spełnić marzenie ciężko chorych dzieci,  zebrali na Pomagam.pl ponad 5 000 zł!!! - miniaturka zdjęcia

To oni sprawiają, że na twarzach ciężko chorych dzieci przebywających na oddziałach onkologii, pojawia się uśmiech. W przebraniach superbohaterów odwiedzają kliniki i szpitale, umilając czas najmłodszym. Dzięki zbiórce na Pomagam.pl zebrali ponad 5 000 zł na zakup wyjątkowego bohatera, który pozwoli chorującym maluchom, choć przez chwilę zapomnieć o chorobie!

Liga Superbohaterów to grupa przyjaciół, która od lat odwiedza dziecięce oddziały onkologiczne. W strojach popularnych postaci z komiksów spędzają czas z maluchami, wprowadzając dużo śmiechu i radości podczas tego ciężkiego dla nich czasu. 

Gdy tylko pojawiła się możliwość kupna repliki robota z najnowszej części gwiezdnych wojen, od razu wiedzieli, że to doskonały pomysł. Aby sfinansować jego zakup założyli na Pomagam.pl zbiórkę, która okazała się ogromnym sukcesem!! (https://pomagam.pl/bb-8) Zaangażowała się w nią ogromna liczba osób i dzięki ponad 856 udostępnieniom szybko zebrali 122% założonego celu, czyli 5150 zł!!

Zbiórka na wymarzonego robota dającego radość dzieciakom to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty też możesz zbierać pieniądze na własną inicjatywę, która pomoże innym!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij