Andrzej zebrał ponad 300 000 zł na pomoc ubogiej rodzinie - dzięki Pomagam.pl to możliwe!

Marcjanna
11 grudnia 2018
Wpis Andrzej zebrał ponad 300 000 zł na pomoc ubogiej rodzinie - dzięki Pomagam.pl to możliwe! - miniaturka zdjęcia

Andrzej zebrał ponad 300 000 zł na pomoc ubogiej rodzinie - dzięki Pomagam.pl to możliwe!


Mateusz Słysz z Przemyśla, odkąd jego mama zmarła na raka piersi, sam opiekuje się czwórką swojego rodzeństwa. Nie przysługiwało mu 500+ ani alimenty, ponieważ nie był ich prawnym opiekunem. W oczekiwaniu na decyzję sądu miał do dyspozycji niewiele ponad 1200 złotych. Nie chciał, aby Patrycja, Patryk, Kuba i Basia trafili do domu dziecka. Z pomocą przyszedł pan Andrzej Bać, który mimo, że nie znał Mateusza osobiście postanowił mu pomóc zakładając zbiórkę na Pomagam.pl: https://pomagam.pl/py1stgtp .

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu darczyńców i ponad 50 tysiącom udostępnień na Facebooku, zbiórka na Pomagam.pl zebrała ponad 300 000 złotych! Po nagłośnieniu sprawą zainteresował się nawet prezydent Andrzej Duda!

Zbiórka dla rodziny Słyszów to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że zbiórkę możesz założyć zarówno dla siebie, jak i dla innych! 

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki zajrzyj na https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl? 

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij