Wymarzony rower dla Roberta z SM jest w zasięgu ręki! Na Pomagam.pl zebrał ponad 5000 zł!

Magdalena
05 maja 2020
Wpis Wymarzony rower dla Roberta z SM jest w zasięgu ręki! Na Pomagam.pl zebrał ponad 5000 zł! - miniaturka zdjęcia


Robert od lat zmaga się z ciężką chorobą, która stopniowo pozbawia go sprawności i sił do walki! Jego ogromnym marzeniem był zakup specjalistycznego rowerka trójkołowego o napędzie elektrycznym przeznaczonego dla osób niepełnosprawnych. Dzięki zbiórce na Pomagam.pl udało się zebrać ponad 5 000 zł, aby sfinansować upragniony sprzęt!!Robert od ponad 18 lat zmaga się z poważną chorobą. Stwardnienie rozsiane systematycznie pogarsza jego stan zdrowia, przez co mężczyzna był zmuszony zrezygnować z pracy. Plany na przyszłość legły w gruzach, a sprawność fizyczna Roberta stale słabnie, gdyż leczenie, jakie podejmuje, nie przynosi żadnych rezultatów

"W celu zachowania dotychczasowej formy fizycznej jedynym rozwiązaniem jest rehabilitacja w specjalistycznych ośrodkach dla osób chorych na stwardnienie rozsiane. Wiąże się to jednak z ponoszeniem niemałych wydatków na opłacenie turnusów rehabilitacyjnych, jak i kosztów związanych z dojazdem." - czytamy w opisie zbiórki.

Mimo przeciwności losu Robert ma w sobie wciąż wole do walki. Jego ogromnym marzeniem jest zakup specjalistycznego rowerka trójkołowego o napędzie elektrycznym przeznaczonego dla osób niepełnosprawnych. Dzięki niemu mężczyzna, choć częściowo powróci do normalności, a jego codzienność stanie się mniej uciążliwa

Aby zdobyć środki potrzebne na realizację tego celu, Robert zdecydował się założyć zbiórkę na Pomagam.pl https://pomagam.pl/robertbuda. Przez ogromne zaangażowanie w jej promocję i wsparcie bliskich, mężczyzna zebrał pond 5 200 zł!! Te pieniądze pozwoliły mu sfinansować zakup upragnionego sprzętu i tym samym udało spełnić się jego wielkie marzenie.

Zbiórka na wymarzony rowerek dla Roberta to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby spełnić swoje marzenie.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!


Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij