W kilkanaście godzin zebrała pieniądze na trójkołowy rower rehabilitacyjny dla córki!

Marcjanna
23 października 2019
Wpis W kilkanaście godzin zebrała pieniądze na trójkołowy rower rehabilitacyjny dla córki! - miniaturka zdjęcia


11-letnia Zuzia marzy, żeby jeździć na rowerzejak jej rówieśnicy, jednak ze względu na porażenie jednej strony ciała i zaburzenia równowagi nie jest to łatwe. Mama dziewczynki się nie poddała. Założyła zbiórkę na Pomagam.pl na specjalistyczny trójkołowy rower i w kilkanaście godzin zebrała środki na realizację marzenia córki!

Zuzia - chociaż od urodzenia musiała walczyć o życie i sprawność - jest pogodną dziewczynką. Chciałaby jeździć na dwukołowym rowerze jak rówieśnicy, jednak porażenie jednej strony ciała i zaburzenia równowagi jej to utrudniają.

Rower musi być dostosowany do jej możliwości. Koszt zakupu takiego sprzętu to 3859 zł. Jest to kwota, która przerasta nasze możliwości finansowe.
- pisze w opisie zbiórki mama dziewczynki.

Pomoc w realizacji marzenia zadeklarowała jedna z fundacji, jednak warunkiem dofinansowania była wpłata wkładu własnego w bardzo krótkim czasie. Mama Zuzi wzięła sprawę w swoje ręce i założyła zbiórkę na Pomagam.pl:https://pomagam.pl/g6t5cnna . Cel został osiągnięty w kilkanaście godzin! Gratulujemy!

Zbiórka na rower dla Zuzi to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby spełnić marzenie bliskiej Ci osoby!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem: [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij