Ponad 16 700 zł na pomoc dla ostatniego żołnierza wyklętego na obczyźnie!

Marcjanna
02 kwietnia 2019
Wpis Ponad 16 700 zł na pomoc dla ostatniego żołnierza wyklętego na obczyźnie! - miniaturka zdjęcia


Sergiusz Papliński ma już 93 lata. Jest ostatnim żołnierzem wyklętym na obczyźnie, ale musi radzić sobie sam - żyje z drobnych zasiłków i sprzedaży obrazów. Jego mieszkanie wymaga natychmiastowego remontu, dlatego Karolina postanowiła mu pomóc i założyła zbiórkę na Pomagam.pl, na której zebrała już ponad 16 700 złotych!

Pan Sergiusz Papliński mieszka (od prawie 30 lat) sam w wynajmowanym, małym mieszkaniu w Londynie. Choć nigdy nie było remontowane, zachwyca - na każdej ścianie wiszą jego autorskie obrazy.Niestety pierwsze wrażenie może mylić - mieszkanie wymaga natychmiastowego remontu: na ścianach jest grzyb, w podłodze dziury, stara wykładzina, problem z insektami i brak udogodnień potrzebnych starszej osobie…

Karolina Adamiec założyła zbiórkę (https://pomagam.pl/sergiuszpaplinski) na rzecz polskiego żołnierza. Nie ma on żadnej rodziny - nigdy się nie ożenił i nie miał dzieci. Na Pomagam.pl zebrali już ponad 16 700 złotych! Zebrana kwota zostanie przeznaczona na remont, naprawę najpilniejszych rzeczy oraz pomoc materialną. Wciąż można pomóc!

Zbiórka dla pana Sergiusza Paplińskiego to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby poprawić warunki życia osób w Twoim otoczeniu!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij