Mama zebrała ponad 200 000 zł na leczenie swoich córek!

Magdalena
22 lutego 2019
Wpis Mama zebrała ponad 200 000 zł na leczenie swoich córek! - miniaturka zdjęcia

Jak zebrać ponad 200 000 zł, aby umożliwić ukochanym córkom normalne życie? Na Pomagam.pl niemożliwe, staje się możliwym. 

Patrycja i Agata cierpią bowiem na pęcherzykowe oddzielanie naskórka. Każdego dnia budzą się z ogromnym bólem i płaczem, bo ich piżamy są przyklejone do ciała i plastrów, które trzeba odklejać. Przez to powstają świeże rany, wymagające ponownych opatrunków. I tak każdego dnia. 

Ale jest szansa!  Klinika EB w Austrii to specjalistyczna placówka zajmująca się tym schorzeniem. Leczenie tam da szansę dziewczynką na normalne życie, którego nigdy nie doświadczyły.

Pojawiła się jednak przeszkoda. Koszty terapii są niewyobrażanie wysokie. 

Dlatego ich mama założyłam na Pomagam.pl zbiórkę (https://pomagam.pl/zyciebezskory), która pozwoliłaby na sfinansowanie leczenia. I udało się! Dzięki ogromnemu zaangażowaniu (26 291 udostępnień) zebrała ponad 200 000 zł!!! Wydawałoby się niemożliwe, a jednak! 

Zbiórka na leczenie dla dziewczynek to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia swoim najbliższym. 

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij