Przyjaciele zebrali ponad 54 000 zł, aby wesprzeć rodzinę zmarłego tragicznie Wojtka!

Magdalena
27 kwietnia 2020
Wpis Przyjaciele zebrali ponad 54 000 zł, aby wesprzeć rodzinę zmarłego tragicznie Wojtka! - miniaturka zdjęcia


Wojtek był wspaniałym mężem i ojcem trójki małych dzieci. Jego śmierć była ogromnym ciosem dla całej rodziny. Przyjaciele mężczyzny postanowili pomóc bliskim Wojtka w tych trudnych chwilach. Na Pomagam.pl zebrali w 13 dni ponad 54 000 zł!!


Wojtek odszedł zdecydowanie za szybko. Ten 35-letni mężczyzna opuścił ukochaną żonę i trójkę małych dzieci, dla których śmierć mężczyzny była ogromnym ciosem. Pozostał ból, smutek i niesamowita pustka. 

"Wojtek był zawsze uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do świata. Zostawił po sobie pustkę, nie tylko wśród najbliższych, ale także jego Przyjaciół i Znajomych, których ta wiadomość dotknęła do głębi."- czytamy w opisie zbiórki. 

Przyjaciele mężczyzny postanowili wesprzeć najbliższą rodzinę Wojtka w tej trudnej chwili i choć minimalnie pomóc im w codziennych zmaganiach. W tym celu utworzona została dedykowana zbiórka na Pomagam.plhttps://pomagam.pl/dziubi, której celem było 3 500 zł. Szybko okazało się, że to zdecydowanie za mało! W zaledwie 13 dni udało się zebrać ponad 54 000 zł i to jeszcze nie koniec!!


Zbiórka na pomoc zmarłego tragicznie Wojtka to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia Twoim bliskim.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij