Kasia wygrała walkę z rakiem! Na Pomagam.pl zebrała 2 500 zł na spełnienie marzenia!

Magdalena
17 lipca 2019
Wpis Kasia wygrała walkę z rakiem! Na Pomagam.pl zebrała 2 500 zł na spełnienie marzenia! - miniaturka zdjęcia

Walka z rakiem to ciężka potyczka. Kasi się udało! Po długich zmaganiach kobieta pokonała chorobę i powoli wraca do pełni sił. 

Jej ogromnym marzeniem od dłuższego czasu był udział w rejsie do Hiszpanii razem z innymi osobami, które przeszły przez tę samą chorobę. Walka z nowotworem to doświadczenie pozostawiające spory ślad w życiu każdego człowieka. 

Niestety chemioterapia i specjalistyczne leki sporo kosztują, przez co Kasia wyzbyła się wszystkich oszczędności. Aby spełnić swoje marzenie, postanowiła założyć na Pomagam.pl zbiórkę https://pomagam.pl/pollyanna i w ten sposób sfinansować wycieczkę.

Dzięki aktywnej promocji zbiórki w mediach społecznościowych kobieta zebrała 101% upragnionego celu, czyli 2 537 zł!!!

Zbiórka na spełnienie marzenia Kasi to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij