Ukradli jej cały sprzęt fotograficzny! Na Pomagam.pl zebrała już 11 000 zł, na nowy zakup!

Magdalena
02 lipca 2019
Wpis Ukradli jej cały sprzęt fotograficzny! Na Pomagam.pl zebrała już 11 000 zł, na nowy zakup! - miniaturka zdjęcia

Gosia jest doskonałym fotografem, który w swoją pracę wkłada całe serce. Od lat realizuje różnorodne projekty, a jej prace budzą powszechny zachwyt. 

Niestety ostatnimi czasy spotkało ją ogromne rozczarowanie. Cały sprzęt, który kompletowała przez lata, został jej skradziony. Jest to ogromny cios dla fotografa, bo wraz ze sprzętem fotograficznym straciła możliwość wykonywania swojej pracy. 

Jednak Gosia się nie poddała i postanowiła zawalczyć o swoje marzenia. Założyła na Pomagam.pl zbiórkęhttps://pomagam.pl/biteofme, aby zebrać potrzebne pieniądze i odkupić utracony sprzęt. Zaczęła aktywnie promować akcję w mediach społecznościowych, co przyniosło doskonałe rezultaty. Zebrała już 76% założonego celu, czyli 11 500 zł!!

Zbiórka na kupno nowego sprzętu Gosi to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij