Społeczność zebrała 15 000 zł na realizację projektu fotograficznego!!

Marcjanna
17 marca 2020
Wpis Społeczność zebrała 15 000 zł na realizację projektu fotograficznego!! - miniaturka zdjęcia

Społeczność zebrała 15 000 zł na realizację projektu fotograficznego!! 


Bart jest fotografem i aktywistą. Niedawno rozpoczął projekt fotograficzny, który wiele osób chciało wesprzeć. Żeby im to umożliwić, założył zbiórkę na Pomagam.pl i zebrał 100% zakładanego celu, czyli 15 000 złotych!!

Fotograf do tej pory finansował projekt z własnej kieszeni. Każde zdjęcie wykonywane jest w innej miejscowości. Wiążą się z tym koszta przejazdu, a czasem także noclegu. Docelowo fotografie mają zostać wystawione w galerii,  w związku z tym pojawią się również wydatki związane z wydrukowaniem i oprawieniem zdjęć.

Po tym z jakim odzewem spotkała się moja akcja, wiem, że muszę ją kontynuować i doprowadzić do końca.
- pisze Organizator zbiórki na Pomagam.pl.

Po zobaczeniu pierwszych zdjęć Barta, społeczność chciała pomóc. Młody fotograf założył zbiórkę naPomagam.pl [https://pomagam.pl/strefy] i w ciągu 12 dni zebrał 100% zakładanego celu, czyli 15 000 złotych!!!

Zbiórka na projekt fotograficzny to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby realizować swoje projekty!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem: [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij