Przyjaciółka zbiera na wymarzone studia dla Ady! Na koncie są już ponad 3 000 zł!!

Opublikowano 23 grudnia 2019 przez Magdalena


Tacy przyjaciele to prawdziwy skarb! Ania postanowiła pomóc przyjaciółce sfinansować wymarzone studia! Na Pomagam.pl zebrała już na ten cel ponad 3000 zł!! Wciąż można wpłacać środki!


Ada to najlepsza przyjaciółka Ani. Od zawsze była osobą pomocną, która potrafiła poświęcić swój czas, energię, zrezygnować z własnych marzeń po to, by tylko wesprzeć innych. Przez swoją pracowitość i zaangażowanie udało jej się już spełnić kilka marzeń, m.in. prawo jazdy, czy wyjazd na misję do Hiszpanii, na które zarobiła sobie podczas pracy na zbiorach, czy innych dodatkowych zleceniach.

Obecnie marzeniem Ady jest, ukończyć studia na kierunku zarządzania.  W pierwszym roku zdobyła jednorazowe stypendium, które pozwoliło pokryć koszty związane z czesnym oraz dojazdami do uczelni. Jednak pozostały jej jeszcze 2 lata nauki, czyli kolejne wydatki, które przewyższają znacznie przychody Ady.

Dlatego Ania zdecydowała się uruchomić zbiórkę na ten właśnie cel! Aby zdobyć środki, które umożliwią przyjaciółce kontynuacje nauki - https://pomagam.pl/2liqp4zr . Dzięki wsparciu 48 Darczyńców zebrano już ponad 3 000 zł, a to jeszcze nie koniec. Zapraszamy do dalszych wpłat!

Zbiórka na opłacenie studiów Ady to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia Twoim bliskim.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij