W katastrofie stracili cały dobytek. Na Pomagam.pl zebrano dla nich ponad 23 000 zł!!

Magdalena
05 marca 2019
Wpis W katastrofie stracili cały dobytek. Na Pomagam.pl zebrano dla nich ponad 23 000 zł!! - miniaturka zdjęcia


Ta historia wstrząsnęła całym krajem. W wyniku katastrofy w Świebodzicach  kilkanaście osób straciło dach nad głową. Tragedia ta pozbawiła życia 6 mieszkańców, w tym dwójki małych dzieci.  Kamienica niespodziewanie zawaliła się, niszcząc cały dorobek jej lokatorów. 

Jednak społeczeństwo kolejny raz pokazało, że nie jest obojętne. Założona na Pomagam.pl zbiórka dla poszkodowanych (https://pomagam.pl/PomozmyOfiarom), błyskawicznie zebrała ponad 23 000zł. W akcję zaangażowały się gwiazdy min. Majka Jeżowska, Kasia Cerekwicka, Andrzej Piaseczny i wiele innych. 

Zbiórka na pomoc dla ofiar katastrofy w Świebodzicach to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty też możesz zostać inicjatorem akcji wspierającej osoby potrzebujące.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij