Dobro wraca!! Zebrali 3400 zł w 9 dni na leczenie ukochanego królika!

Marcjanna
19 lutego 2020
Wpis Dobro wraca!! Zebrali 3400 zł w 9 dni na leczenie ukochanego królika! - miniaturka zdjęcia


Dobro wraca!! Zebrali 3400 zł w 9 dni na leczenie ukochanego królika!


Marta i Patryk zawodowo pomagają innym - ona jest fizjoterapeutą dziecięcym, on strażakiem. Pomoc jest podstawą ich życia - poza pracą angażują się w działania charytatywne. Tym razem to oni potrzebowali wsparcia i udało im się je uzyskać! Dobro wraca!

Szajba to ich ukochany królik. Marta zaadoptowała ją 5 lat temu i stała się nieodłącznym elementem jej życia. Przeprowadzały się wspólnie, przeżywały dobre i złe chwile - Szajba stała się prawdziwym oparciem dla Marty.

Niestety Szajbazaczęła mieć problemy zdrowotne. Ropień spowodował, że straciła jedno oko. Leczenie pochłonęło dużo pieniędzy.  Udało się powstrzymać chorobę, ale nie na długo - po dwóch miesiącach ropień powrócił i tym razem króliczka straciła dwa zęby. Fakturę za leczenie spłacili w ratach. Po kilku miesiącach znów problemy - Szajba zaczęła chudnąć, straciła ząb… Ropień nie odpuszcza a koszty leczenia rosną.

Można każde stworzenie pokochać tak ogromnie, że nie wyobrażamy sobie bez niego życia
I tak jest z Szajbą. Dom bez niej nie będzie taki sam. A jej życie to materiał na książkę.
- pisze Organizatorka zbiórki na Pomagam.pl

Marta z Patrykiem nie poddali się - walczą o zdrowie i życie swojej ukochanej zwierzęcej towarzyszki. Na co dzień pomagają innym, teraz sami musieli poprosić o wsparcie. Założyli zbiórkę na Pomagam.pl [https://pomagam.pl/szajbawalczy] i w ciągu 9 dni zebrali 3400 złotych!!

Zbiórka na leczenie Szajby to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby ratować ukochane zwierzę!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem: [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij