Na Pomagam.pl trwa zbiórka na uratowanie "Szalonego Sklepu"! W 4 dni zebrano 8000 zł!!

Magdalena
30 marca 2020
Wpis Na Pomagam.pl trwa zbiórka na uratowanie "Szalonego Sklepu"! W 4 dni zebrano 8000 zł!! - miniaturka zdjęcia


Coraz więcej małych firm narażonych jest na bankructwo. Przedsiębiorcy robią co w ich mocy, aby przetrwać ten trudny okres. Właściciel sklepu Szalony.pl utworzył zbiórkę na Pomagam.pl i w 4 dni zebrał ponad 8 000 zł, czyli ponad połowę potrzebnych środków!!


Z dnia na dzień upada coraz więcej młodych biznesów. Właściciele firm starają się wdrażać różnego rodzaju rozwiązania, które pomogą im przetrwać ten trudny czas. Niestety nie zawsze przynoszą one oczekiwany skutek.

Założyciel sklepu Szalony.pl zdecydował się utworzyć zbiórkę na Pomagam.pl https://pomagam.pl/szalonybiznes. Aby zachęcić do wpłat, zaproponował swoim Darczyńcom upominki. To rozwiązanie okazało się doskonałym pomysłem! Dzięki swojej determinacji i wsparciu 47 osób, w zaledwie 4 dni udało mu się zebrać ponad 8 000 zł!! Gratulujmy i życzymy powodzenia w dalszych działaniach.

Zbiórka na uratowanie sklepu to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby zrealizować ważne dla Ciebie przedsięwzięcia.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij