Grupa harcerzy zebrała prawie 8 000zł, aby odnowić swój sztandar!!

Magdalena
20 marca 2019
Wpis Grupa harcerzy zebrała prawie 8 000zł, aby odnowić swój sztandar!! - miniaturka zdjęcia

Harcerze z ZHP Piekary Śląskie postanowili wspólnymi siłami odnowić swój sztandar, który odgrywa niesamowicie ważną rolę w życiu ich jednostki. Przez ogromną liczbę udostępnień i zaangażowanie młodych skautów,  zorganizowana na Pomagam.pl zbiórka zebrała prawie 8 000zł!!!

Hufiec ZHP Piekary Śląskie skupia harcerzy i instruktorów w różnym wieku i działających w większości dzielnic miasta (..) Piekarska młodzież na nowo zaczyna interesować się harcerstwem, dlatego powstają nowe drużyny, których głównym celem jest wychowanie  w duchu patriotyzmu, rozwijanie talentów i pogłębianie ich zainteresowań.  - czytamy w opisie zbiórki.

Sztandar odgrywa ważną rolę dla młodych harcerzy, jest symbolem przynależności do jednostki, ale również przypomina o ważnych dla nich wartościach. Nic zatem dziwnego, że gdy przez upływający czas, stary sztandar stracił swój wzniosły wygląd, postanowili zatroszczyć się o jego odnowienie. W tym celu została założona na Pomagam.pl zbiórka (https://pomagam.pl/zasztandaruj), która pozwoliłaby na uszycie nowego sztandaru.  Dzięki ponad 380 udostępnieniom zebrali 110% założonego celu, czyli 7 755 zł !!!! Zgromadzone środki pozwolą młodym harcerzom zamówić nowy sztandar, który będzie ich dumnie reprezentował. 

Zbiórka na nowy sztandar dla harcerzy to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty też możesz zebrać pieniądze, aby wesprzeć codzienną działalność bliskiej Ci organizacji. 

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij