Ta historia porusza tysiące osób! Ponad 500 000 zł zebrali rodzice na leczenie Szymonka!!

Magdalena
25 października 2019
Wpis Ta historia porusza tysiące osób! Ponad 500 000 zł zebrali rodzice na leczenie Szymonka!! - miniaturka zdjęcia


15 108 Darczyńców w niecałe 5 dni wpłaciło ponad 520 000 zł, aby pomóc Szymonkowi w walce o powrót do zdrowia!!


Szymonek urodził się jako zdrowy chłopiec. Był ogromną radością dla swojej rodziny. Niestety po kilku tygodniach rodziców zaniepokoił fakt opuchlizny na oczku chłopca. Postanowili od razu udać się do lekarza i sprawdzić jej przyczynę.

Nikt nie spodziewał się wtedy, że to, co usłyszą, całkowicie odmieni ich życie. Okazało się, że Szymonek na ogromnego guza mózgu, który naciska na mięśnie i powoduje wytrzeszcz jednego oczka..

Szymonek przeszedł już dwie operacje, które niestety nie dały oczekiwanego efektu. Guz stale się powiększa, a ze względu na jego usytuowanie, nie może zostać w całości usunięty. Teraz przed nim ciężka chemioterapia i kosztowne leczenie, które w Polsce nie jest refundowane.

Rodzice Szymonka radzą sobie jak mogą, jednak aby podjąć dalsze kroki, potrzebne są ogromne pieniądze, które ciężko zebrać na własną rękę.

W tej sytuacji postanowili założyć zbiórkę na Pomagam.pl https://pomagam.pl/walkamalegoszymka, co okazało się doskonałym pomysłem. Dzięki licznym udostępnieniom historia Szymonka dotarła do ogromnej rzeszy osób i w ten sposób w niespełna 5 dni, za sprawą ponad 15 000 Darczyńców zebrano 528 640 zł!!!

Zbiórka na leczenie Szymonka to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, które być może uratują komuś życie.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij