Dzięki Pomagam.pl spełniła marzenie!! Zebrała brakujące 1 500zł na udział w Mistrzostwach!

Magdalena
23 maja 2019
Wpis Dzięki Pomagam.pl spełniła marzenie!! Zebrała brakujące 1 500zł na udział w Mistrzostwach! - miniaturka zdjęcia

Taniec, od ponad trzynastu lat, jest dla Pauliny całym życiem. To nie tylko jej wielka pasja, ale także sposób na życie. Na co dzień reprezentuję Uczniowski Klub Sportowy "Dance Star" w Opolu. Na swoim koncie ma już tytuł I i II-vice Mistrza Polski w kategorii indywidualnej. 

Jej największym marzenie jest udział w Mistrzostwach Europy Mażoretek, które w tym roku odbędą się w Chorwacji w Zagrzebiu. Jednak udział w zawodach to również spory wydatek związany z opłatami startowymi i transportem. Dlatego postanowiła założyć na Pomagam.pl zbiórkę https://pomagam.pl/59ddxd6s, aby zebrać brakującą kwotę. Dzięki wsparciu najbliższych błyskawicznie zebrała 127% założonego celu, czyli niemal 2 000 zł!!!

Zbiórka na wyjazd Pauliny na Mistrzostwa Świata to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby spełnić swoje marzenia.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij