Guz zabija 1,5 rocznego Filipka! Rodzice zebrali na Pomagam.pl prawie 47 000 zł!!

Magdalena
20 września 2019
Wpis Guz zabija 1,5 rocznego Filipka! Rodzice zebrali na Pomagam.pl prawie 47 000 zł!! - miniaturka zdjęcia

Nowotwór nie wybiera! Walka o życie 1,5 rocznego Filipka trwa! Na Pomagam.pl rodzice zebrali już niemal 47 000 zł !

Filipek urodził się 04.03.2018 r. roku w szpitalu w Miastku. Jego pojawienie się na świecie było dla wszystkich wielką radością, szczególnie dla jego starszego brata Sebastiana, który niecierpliwie wyczekiwał w domu swojego braciszka. Pierwsze tygodnie życia chłopca były bardzo ciężkie. Zaraz po narodzinach okazało się, że ma hipoglikemię i musi trafić do szpitala w Gdańsku na oddział Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodków. 

"Byłam przerażona i nie wiedziałam czego mam się spodziewać. Łzy leciały strumieniami, a przecież to nie tak wszystko miało wyglądać..." - pisze mama chłopca.

Po długim i ciężkim pobycie w szpitalu, w końcu Filipek wrócił do domu. JEDNAK TA RADOŚĆ NIE TRWAŁA DŁUGO...

Kilka miesięcy później rodzice zauważyli niepokojące zmiany w brzuchu synka. Mimo zapewnień lekarzy, że to nic poważnego, wykonali USG. To była słuszna decyzja. Diagnoza była  jednoznaczna - złośliwy nowotwór wątroby. 

Od tego czasu życie rodziny zmieniło się na zawsze. Szpital, chemioterapia, leki i ciągłe dojazdy do dziecka pozbawiły rodziców wszystkich oszczędności.. 

Mama chłopca - Ania zdecydowała poszukać wsparcia na Pomagam.pl. Założona przez nią zbiórka https://pomagam.pl/filipgudelewicz poruszyła tysiące osób i w ten sposób na pomoc Filipkowi zebrała niemal 47 000 zł!!

Zbiórka na leczenie Filipka to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!


Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij