Ponad 55 000 zł zebrali przyjaciele, aby uratować życie chorego Rafała!!

Magdalena
16 maja 2019
Wpis Ponad 55 000 zł zebrali przyjaciele, aby uratować życie chorego Rafała!! - miniaturka zdjęcia

Rafał do zawsze pomaga innym, zaraża dobrą energią i potrafi znaleźć wyjście z każdej trudnej sytuacji. Z zaangażowaniem działa w Ośrodku dla Osób Bezdomnych i Uzależnionych w Gnieźnie, a dodatkowo jest pastorem Kościoła Chrześcijan Baptystów na tym samym terenie. Nic dziwnego, że informacja o jego chorobie dotknęła ogromną liczbę osób! 

Diagnoza jest jednoznaczna — zapalenie wielomięśniowe ze zwłóknieniem płuc. Jak twierdzą sami lekarze prowadzący, ten przypadek jest bardzo trudny i do tej pory niespotykany. Choroba u Rafała stale postępuje i wyniszcza jego organizm.

Jednak jest światełko nadziei! W Wielkiej Brytanii znalazł się lekarz, który zadeklarował, że podejmie się leczenia. Z racji tego, że cała terapia musi odbyć się drogą prywatną, szybko potrzebne były pieniądze na sfinansowanie całego przedsięwzięcia. 

Przyjaciółka Rafała postanowiła pomóc mu zdobyć potrzebne środki i założyła na Pomagam.pl zbiórkę https://pomagam.pl/leczenierafal, która okazała się ogromnym sukcesem. Osiągnięto 139% założonego na początku celu, czyli niemal 56 000 zł!!

Zbiórka na leczenie Rafała to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij