Kolekcjoner kaktusów zebrał ponad 10 000 zł na ochronę ukochanych roślin! Zbiórka trwa!

Marcjanna
04 grudnia 2019
Wpis Kolekcjoner kaktusów zebrał ponad 10 000 zł na ochronę ukochanych roślin! Zbiórka trwa! - miniaturka zdjęcia


Kolekcjoner kaktusów zebrał już ponad 10 000 zł na ochronę ukochanych roślin! Zbiórka trwa!


Mieczysława z Kaszub w młodości zafascynowały kaktusy, od tamtej pory zbiera je i hoduje. W swojej kolekcji posiada kilka tysięcy roślin, z których większość ma po kilkadziesiąt lat. Na ochronę swoich ukochanych roślin zebrał już ponad 10 000 złotych!

Ośrodek, w którym do niedawna znajdowały się kaktusy  Mieczysława, został zlikwidowany. Wszystkie instytucje, z którymi kolekcjoner kaktusów się kontaktował w celu zorganizowania wystawy, odmówiły pomocy.

Priorytetem dla mnie jest zapewnienie bezpieczeństwa roślinom. Nie zaprzestanę poszukiwania miejsca, gdzie mogłyby spokojnie rosnąć i być podziwiane. Nie chcę rozstawać się moimi kaktusami i chciałbym dalej się nimi opiekować. 
- pisze Mieczysław w opisie zbiórki na Pomagam.pl.

Mieczysław z Kaszub nie poddał się!Wybudował z własnych oszczędności tunel, w którym umieścił ukochane rośliny. Niestety nie posiada środków na zapewnienie kaktusom bezpiecznego schronienia na zimę. 

Żeby zebrać potrzebne pieniądze, założył zbiórkę na Pomagam.pl:https://pomagam.pl/uratujmy-kaktusy . Sprawą zainteresowały się media i Mieczysław zebrał już ponad 10 000 złotych!! Gratulujemy!

Jest to dopiero połowa potrzebnej kwoty, zbiórka nadal trwa! 

Zbiórka na kaktusy Mariusza z Kaszub to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby realizować ważne dla siebie cele!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem: [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij