Zbierz pieniądze na dowolny cel !

Opublikowano 23 maja 2019 przez Magdalena

Ania to wspaniała żona i matka. Swoim dobrym sercem i chęcią niesienia pomocy od zawsze zdobywa sympatię innych. Dlatego informacja o tej strasznej diagnozie nie przeszła obojętnie wśród jej znajomych. 

Ania kilka lat temu wygrała walkę z nowotworem. Po skomplikowanym leczeniu myślała, że najgorsze ma za sobą. Niestety los jej szczędzi. Kilka miesięcy temu ponownie usłyszała druzgocącą wiadomość. Badania wykazały zmiany nowotworowe w kręgosłupie oraz w węzłach chłonnych śródpiersia. Ta informacja była ogromnym ciosem dla całej rodziny. Teraz największym marzeniem kobiety jest doczekać dnia Komunii Świętej swojej małej córeczki. 

Jednak Ania w tych trudnych chwilach nie jest sama. Jej przyjaciółka Marta postanowiła pomóc w finansowaniu kosztownego leczenia. Założyła na Pomagam.pl zbiórkę, którą udostępniła wśród znajomych i rodziny. Przez swoje ogromne zaangażowanie zebrała do tej pory prawie 35 000 zł!!! A to jeszcze nie koniec, bo wciąż można wpłacać pieniądze.

Pomóc Ani możecie tutaj:

 https://pomagam.pl/pomozmyaniwygrac

Zbiórka na leczenie Ani to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia swoim przyjaciołom w trudnych dla nich chwilach.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem kontakt@pomagam.pl, który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

  • Zbierasz tak długo, jak chcesz
  • Nie musisz zebrać całej kwoty
  • Zatrzymujesz każdą wpłatę
  • Wypłacasz w dowolnej chwili
  • Wypłacasz na dowolne konto
  • Wsparcie zespołu Pomagam.pl

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij