22-letnia Klaudia cierpi na rzadką chorobę! Jej zbiórka zebrała już niemal 45000 zł!!

Magdalena
30 października 2019
Wpis 22-letnia Klaudia cierpi na rzadką chorobę! Jej zbiórka zebrała już niemal 45000 zł!! - miniaturka zdjęcia

Klaudia zmaga się z poważną chorobą!! W niecałe 13 dni udało jej się zebrać ponad 44 000 zł na dalsze leczenie!!Życie 22-letniej Klaudii zmieniło się drastycznie z dnia na dzień. Dziewczyna zachorowała na bardzo rzadką, śmiertelną chorobę, jaką jest niedokrwistość aplastyczna z klonem nocnej napadowej hemoglobinurii. Klaudia jest już po przeszczepie szpiku kostnego, który, jak się okazało, nie przyniósł oczekiwanych efektów

Dziewczyna dzielnie walczy i nie poddaje się, mimo że dotychczasowe leczenie drastycznie wycieńczyło jej organizm

Przed nią długa i bardzo kosztowna droga do zdrowia. Leczenie farmakologiczne w jej przypadku nie jest w pełni refundowane. Aby zdobyć potrzebne pieniądze, Klaudia zdecydowała się poprosić o pomoc znajomych i przyjaciół. Założyła na Pomagam.pl zbiórkę https://pomagam.pl/klaudiakalbarczyk, którą następnie aktywnie promowała. W ten sposób w niecałe 13 dni zebrała ponad 44 000 zł!! Życzymy Klaudii dużo zdrowia i wierzymy, że te pieniądze pomogą w powrocie do pełni sił. 

Zbiórka na leczenie Klaudii to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!


Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij