Magia Świąt trwa! Mokotowska Wigilia dla Seniorów zbiera 120% celu na Pomagam.pl!

Marta
21 grudnia 2018
Wpis Magia Świąt trwa! Mokotowska Wigilia dla Seniorów zbiera 120% celu na Pomagam.pl! - miniaturka zdjęcia

Prawdziwa magia Świąt jest wtedy, kiedy lokalne społeczności nie pozwalają na to by ich sąsiedzi oraz mieszkańcy byli samotni i głodni podczas Wigilii. 

Tak też zrobili mieszkańcy Mokotowa, którzy w tym roku zorganizowali zbiórkę: https://pomagam.pl/mokowigilia na rzecz potrzebujących oraz ubogich i uzbierali prawie 20 000zł dzięki wpłatom ponad 490 osób!

Całość środków przeznaczana jest na logistyczne przygotowanie Wigilii, drobne prezenty oraz transport tych osób, które nie są w stanie dostać się na miejsce bez pomocy.  Na wsparcie liczą przede wszystkim Seniorzy, którzy nie mogliby wspólnie cieszyć się Świętami, gdyby nie inicjatywa sąsiadów. 

Zbiórka na Wigilię na Mokotowie nie jest wyjątkiem – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Załóż zbiórkę na Pomagam.pl i wesprzyj swoją lokalną społeczność zwłaszcza w czasie Świąt!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij